Еко – це не тільки сортування та переробка сміття. В першу чергу – це відмова від речовин та матеріалів, що забруднюють навколишнє середовище на користь безпечних аналогів, а лише потім – утилізація того, чого уникнути неможливо. Наприклад, замість того, аби щоразу на касі купувати поліетиленовий пакет, можна взяти з собою полотняну торбинку.  А за кавою ходити зі своїм горнятком. По-перше – це стильно, по-друге – зручно й практично, а по третє і найголовніше – екологічно.

Також EcoFriendly передбачає раціональні покупки, коли в твоєму кошику нічого зайвого, на кшталт «візьму поки по знижці, можливо потім знадобиться», а також намагання подарувати друге життя непотрібним речам, адже светр, який тобі вже набрид може врятувати когось від холоду.

Таких прикладів можемо навести безліч і ми обов’язково будемо обговорювати ці проблеми, шукати для них рішення та альтернативи.

Та для нас це не лише балачки, ми втілюємо еко-філософію і в наше виробництво.

  • Для створення косметики ми обираємо безпечну сировину природного походження, що не була оброблена пестицидами та не піддавалась генетичним модифікаціям. То ж, потрапивши у ґрунт чи стічні води, наші компоеннти не нанесуть ні краплини шкоди, а навпаки можуть послужити добривом.
  • Також ми звели до мінімуму утворення відходів у процесі виробництва, а ті, яких неможливо уникнути (ПЄТ тара, картонні ящики, плівка і скотч, що надходять с закупленою сировиною, виробничі рукавички) відправляємо на переробку.
  • Всі ємності, що використовуються у виробництві виготовлені зі скла або нержавіючої сталі. Ганчірки піддаються утилізації а дез. розчини абсолютно безпечні для людини, тварин та навколишнього середовища.

Купуючи косметику в магазині, що ми отримуємо, крім самого продукту?

Спочатку поліетиленовий пакет та чек, потім починаємо розгортати сам продукт: захисна плівка, картонна коробочка, інколи фіксатор та інструкція, далі пластикова баночка і маємо велику надію, що продукт в цій баночці безпечний та ефективний. А скільки таких баночок та пляшечок чекають своєї черги в ванній кімнаті? Деякі ти спробувала тільки раз, інші не підійшли, про деякі ти й забула, що купувала. І як результат – купа витрачених грошей, купа невикористаних засобів і купа пластику та паперових обгорток, на виробництво яких витрачаються природні ресурси. Доречі, в Україні поки що не весь пластик підлягає переробці. Так дуже популярна непрозора ПЕТ тара приймається не у всіх пунктах переробки і часто відправляється на спалювання.

  • Для фасування продуктів ми обрали скляну тару з металевими кришечками. Навідміну від пластику скло має ряд переваг, серед яких безпечний склад, хімічна інертність по відношенню до вмісту тари, відсутність специфічного запаху, забеспечення кращих умов для зберігання продукту, ефективніша стерилізація, а також можливість повторного використання та переробки.
  • Такій ємності в майбутньому знайдеться місце, наприклад на кухні для спецій чи у ванній кімнаті для рідкого засобу. А якщо ти не плануєш використовувати тару повторно, можеш повернути її нам та отримати знижку на наступне замовлення.
  • На даний момент ми тільки налагоджуємо схему повернення і серед можливих варіантів: привезти по домовленості, або відправити нам укрпоштою. Найзручнішім буде робити повернення, коли в тебе вже назбирається від 5 ємностей.
  • Ми з радістю будемо заохочувати свідомих людей знижкою 9 або 5 грн за кожну ємність. Обмінявши 10 флаконів, отримуеш 90 грн на покупку, а 10 баночок – на 50 грн. В пунктах прийому склотари дають копійки, та й нам купувати нову тару було б набагато вигідніше. Але ж справа не у вигоді, чи не так? Ми з тобою за свідоме споживання!

Також ми вважаємо, що якщо хочеш бути еко, то треба слідувати цьому до кінця, навіть коли пакуєш посилочку.

Ми розуміємо, як приємно відкрити ламіновану коробочку з яскравою стрічкою, наповнену конфетті, а ще з кольоровими наліпками, листівками, рекламним буклетом, візиткою і т.д. Але у всього цього на меті тільки миттєве враження (яка, доречі, входить у вартість твоєї покупки) , після чого набір найчастіше йде на макулатуру і це в кращому випадку. Але якщо замислитись, то скільки ж дерев по всьому світу зрубуються на рекламну продукцію і отакі от «миттєві враження».

  • Ми вирішили відмовитись від кольорових фантиків і, натомість, справляти враження якістю та відповідальністю. Ми не вкладаємо візитки, вся необхідна інформація присутня на етикетці. Ми не вкладаємо листівок – ти зрозумієш, що ми тебе цінуємо вже після першого використання засобів Kiri’Co. І на завершення, пакуночок заклеїмо екологічним скотчем, який можна компостувати.

Ми за свідоме споживання і за свідоме виробництво!