Kiri’Community

Реєструйся на сайті та ставай членом нашого клубу Kiri’Community, щоб отримувати приємні бонуси.

Безкоштовна доставка

Доставка замовлень на сумму від 1000 грн попередньо оплачених, здійснюється за наш рахунок. Послуга надається на території України, відправка на відділення Нової Пошти або Укрпошти. На замовлення з післяплатою послуга не розповсюджується.

Программа лояльності

  • Знижка 3% – якщо загальна сума Ваших замовлень на сайті сягає 2000 грн.
  • Знижка 5% – якщо загальна сума Ваших замовлень на сайті сягає 4000 грн.
  • Знижка 7% – якщо загальна сума Ваших замовлень на сайті перевищує 6000 грн.
  • Знижка 10% – якщо загальна сума Ваших замовлень перевищує 8500 грн.

Система накопичення знижок дійсна тільки при оформленні замовлень через наш сайт. Знижки діють на постійній основі. Знижки не поширюються на акційні товари.

Знижка за свідоме споживання

Дана знижка актуальна для всіх наших клієнтів, навіть для незареєстрованих. Якщо ти часто користуєшся нашою продукцією, не потрібно викидати тару на смітник чи одразу здавати на переробку (переробка енергомісткий процес і також потребує затрат природних ресурсів), краще поверни її нам.

Привезти тару можна в будь-якій кількості, попередньо домовившись про дату і час з нашим менеджером. Адреси:

  • м. Київ, вул. Гарматна 33/1
  • пр. Володимира Маяковського 44 (будівля SportLife)

УВАГА! Тара приймається у чистому сухому вигляді без етикетки.

А в якості подяки за ZeroWaste ти отримаєш знижку на наступне замовлення: 9 грн за кожен матовий флакон чи матову баночку та 5 грн за кожен прозорий 100 мл та темний 200 мл (значно вигідніше, ніж в пунктах прийому). Використати знижку можна при ннаступному замовленні (знижка не може перевищувати 50% від суми замовлення).

Для членів клубу бонуси сумуються з постійною знижкою.

Знижка за фото

Якщо ти активний користувач соціальних мереж, у тебе є можливість отримати додаткову знижку 10% на наступне замовлення, що сумується з накопичувальною.

Зроби фото нашої продукції, запости у інстаграмі або фейсбуці, відміть нашу сторінку @kiri.co.official та роби наступне замовлення зі знижкою.

Найкращі фото будуть опубліковані на нашій сторінці.

Тест-групи

В Kiri’Community ми будемо час від часу організовувати тест-групи, в які набиратимемо близько 10 чоловік. Учасники матимуть можливість першими оцінити наші новинки і поділитися своїми враженнями, зауваженнями та пропозиціями щодо нового засобу.

Звичайно кожен засіб вже буде протестований на безпечність та стабільність, але щоб зробити продукт максимально зручним, доцільним у догляді і приємним у використанні ми хочемо отримати незалежні відгуки про текстуру, аромат, ефективність для різних типів шкіри і загальні враження від тестованого продукту. Зразки засобів будуть надаватися безкоштовно.

Разом ми зможемо створити нашу ідеальну косметику