a few words

Про Kiri’Co

натуральная косметика КириКо

Привіт, мене звати Каріна, а для друзів – просто Кірі.
Я засновниця бренду Kiri’Co й автор косметичних формул. Маю за плечима біотехнологічну і косметологічну освіту,
2-річний досвід у фармацевтичному виробництві, 6 років у виробництві косметики.

Не буду розповідати красиво складену історію про бажання зробити всіх людей вічно молодими, а просто розкажу про свої власні переконання, бо мій Бренд – це і є вся Я та те, чим я живу.

-Я шалено люблю природу і тварин, надаю перевагу відпочинку на диких просторах замість гламурних готелів, охоче підтримую зоопритулки та еко-організації.

У виробництві також дотримуюся своїх принципів. Я великий противник насильства над тваринами, тестування на них косметики і побутової хімії, а також жорстокої експлуатації для отримання продуктів тваринництва. І не важливо, це улюблений кіт чи мураха – перед природою ми всі рівні і маємо право на життя.

-Я прихильник здорового харчування для шлунка, шкіри і розуму.

Мені дуже подобається вислів «ми – те, що ми їмо», ретельно вивчаю склади продуктів, які вживаю і з такою ж прискіпливістю ставлюся до компонентів косметики. Свій розум я теж намагаюся годувати тільки якісною і корисною інформацією, нею ж буду ділитися і з тобою.

-Я за раціональність і свідоме споживання.

Напевно всім знайомі покупки на емоціях? На цьому базується один з головних прийомів маркетингу – встигнути продати людині товар, поки вона не усвідомила, що він не такий вже й необхідний. Колись і в мене на поличці стояло безліч красивих пляшечок з кремчиками, скрабиками і масочками для обличчя, тіла, волосся, рук, ніг і т.д. Здається, кожна частина тіла мала свій персональний набір косметики, але на практиці я застосовувала лише 4-5 продуктів, інші ж або не підійшли, або забувала використовувати, головне ж яка краса всі ці гламурні баночки. Але з роками і досвідом прийшло й усвідомлення, що для економії природних ресурсів і власних коштів раціональніше купувати тільки те, що потрібно і тільки те, що працює. Адже головною ідеєю свідомого споживання є не переробка відходів, а відмова від шкідливих речовин і матеріалів, яким можна знайти безпечну та екологічну альтернативу. У своєму виробництві я відмовилася від усіх неекологічних компонентів і пакувальних матеріалів і зробила його безвідходним.

Я перфекціоніст і живу думкою, що можна і потрібно зробити ще краще.

Так, це приносить мені деякі труднощі, адже постійно прагну до покращення і вдосконалення, але саме це дає поштовх пізнавати більше, розвиватися, експериментувати і являється запорукою якості та ефективності моєї продукції.

Я за самосприйняття і любов.

Були часи, коли я не відчувала задоволення від своєї зовнішності. Сиділа на жорстких дієтах, намагалась приховати недоліки косметикою, могла годинами крутитися перед дзеркалом, бо завжди щось було не так. Постійне емоційне напруження і незадоволення видображалысь на моїй шкірі, волоссі, поставі… Я відчула на власному досвіді, як це жити з бажанням виправити уявні недоліки і нарешті зрозуміти, що справжня краса – це здоров’я, краса твоєї індивідуальності, розуму, таланту, краса мужності приймати себе таким, як ти є.

І наостанок скажу, я не націлена зробити свій бренд найпопулярнішим, а косметику – улюбленцем блогерів. Я не пропагандую і не обіцяю вічну молодість. Я створюю ефективну і безпечну косметику для раціонального догляду без шкоди для людей, тварин і природи.